KÜÇÜKKUYU’DA YÖNETİM KRİZİ: HALKIN TEPKİSİ BÜYÜYOR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KÜÇÜKKUYU’DA YÖNETİM KRİZİ: HALKIN TEPKİSİ BÜYÜYOR
Vatandaşların o tepkisi dikkat çekti; “Seçimlerde verdiğimiz oyların değeri kalmadı”Koltuğun sahibi kim?Başkan Sertaç Aytaç mı?

Küçükkuyu Beldesi, son yerel seçimlerden sonra büyük bir hayal kırıklığı ve huzursuzluk yaşıyor. Vatandaşlar, Belediye Başkanı Muttalip Gürel'in pasif tutumu ve belediye yönetimindeki belirsizlik nedeniyle tepkili. 

Vatandaşlar haber merkezimize şekilde tepkilerini gösterdiler. Halk; “Belediyenin işleyişinde ise adeta bir kaos hakim; Başkan mı yoksa belediyede imparatorluk kuran Başkan Yardımcısı Sertaç Aytaç mı söz sahibi belli değil” diye sitem ettiler. 

BELEDİYEDE HİÇBİR İŞLEM YAPILMIYOR

Vatandaşların tepkisi bitmiyor. Vatandaşlar yaptıkları açıklamada ise; “Çanakkale, Ayvacık - Küçükkuyu Beldesi'nde, Karayolları'nın olumsuz görüşüne rağmen faaliyetlerine devam eden bir benzinlik skandalı yaşanıyor. Bu durum, belediyenin ne denli işlevsiz hale geldiğinin en açık göstergesi. Başkan Muttalip Gürel ve Başkan Yardımcısı Sertaç Aytaç, bu konudaki şikayetlerimize rağmen hiçbir adım atmıyor. Belediye yönetimi, beklentilerimizi karşılamaktan aciz ve sorumluluklarını yerine getirmekten uzak.” Diyerek açıklamada bulundular. 

VATANDAŞLARIN GÜVENİ SARSILDI

Küçükkuyu halkı, yerel seçimlerde verdikleri oyların boşa gittiğini düşünüyor. Belediye yönetimi tarafından alınmayan önlemler ve çözülmeyen sorunlar, vatandaşların güvenini ciddi şekilde sarsmış durumda. Başkan Gürel’in bu duruma sessiz kalması ve Sertaç’ın belediyedeki hakimiyeti, yönetim krizinin derinleşmesine neden oluyor.

HALK; “ARTIK GÜVENMİYORUZ, BİR AN ÖNCE ÇÖZÜM BEKLİYORUZ”

Küçükkuyu’da yaşayanlar, beldelerinin geleceği hakkında endişe duymaya başladı. Sosyal medya platformlarında ve yerel toplantılarda seslerini duyurmaya çalışan vatandaşlar, belediye yönetiminin acilen harekete geçmesini talep ediyor. Halk, belediye hizmetlerinin aksaması ve yönetimdeki bu belirsizliğin bir an önce sona ermesi için yetkilileri göreve çağırıyor. Tepkilerini dile getiren Küçükkuyu sakinleri, “Seçimlerde verdiğimiz oyların değeri kalmadı. Artık güvenmiyoruz, bir an önce çözüm bekliyoruz” diyerek seslerini duyuruyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TANJU COŞGUN; “NİCE MUTLU VE SAĞLIKLI YILLAR DİLİYORUM”Önceki Haber

TANJU COŞGUN; “NİCE MUTLU VE SAĞLIKLI YI...

GENEL MÜDÜR BULAN'A SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASISonraki Haber

GENEL MÜDÜR BULAN'A SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ K...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!